Щонайменше три гри Bethesda стануть ексклюзивом для Xbox, повідомила Microsoft

Microsoft зробить гру Starfield від Bethesda ексклюзивом для Xbox і ПК, і The Elder Scrolls VI піде тим же шляхом. Але на цьому список не закінчується, і між цими двома ексклюзивами з'явиться ще одна назва

Таку інформацію оприлюднили юристи Microsoft у відповідь на позов FTC проти угоди з Activision Blizzard. Таким чином, в майбутньому має бути (як мінімум) три Xbox ексклюзиви від Bethesda.

"Xbox очікує, що три майбутні гри, всі з яких призначені для гри в основному окремими особами або невеликими групами, будуть ексклюзивними для Xbox і ПК", — заявили в Microsoft.

Якою може бути третя гра? Поки що ми можемо лише здогадуватися. Втім, відомо, що Bethesda планує гру про Індіану Джонса, а також Fallout 5. Варто згадати й про Redfall, яку (як і Starfield) перенесли на 2023 рік. Тож з великою ймовірністю це буде одна з цих названих ігор.

Microsoft роками дотримується чіткого підходу, скуповуючи студії, щоб збільшити кількість ексклюзивів для Xbox (і Game Pass), тому це не є великою несподіванкою. Але ситуація загострилася нещодавно, коли компанія пообіцяла, що Call of Duty продовжить з'являтися на PlayStation. Дуже ймовірно, що це просто важіль впливу, який потрібен Microsoft, щоб переконати регуляторів дозволити їй укласти угоду з Activision Blizzard.

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.