Sports Story несподівано виходить на Nintendo Switch

Шанувальники "Golf Story," вже давно чекали на продовження. Спочатку передбачалося, що Sports Story вийде на консолі у 2020 році, але сталася затримка

Sports Story має багато тих самих персонажів, що й Golf Story, і безпосередньо слідує за подіями оригінальної гри. Таким чином, новий реліз вкотре поєднує в собі елементи спорту, рольової гри (RPG) та пригод. У новій частині гравці зможуть пограти в гольф, а також взяти участь у футболі, BMX (велосипедному мотокросі) та риболовлі, що не дивно, враховуючи елементи RPG. Гравці, однак, можуть бродити навколо, досліджувати занедбані руїни або тусуватися в торговому центрі.

Минулого місяця Nintendo заявила, що Sports Story вийде десь у грудні, що і було підтверджено. Крім того, компанія анонсувала дебют новітньої гри від Sidebar Games, що завершує тиждень оновлень інді-ігор. Mortal Shell та мрійлива головоломка Melatonin стали одними з інших сюрпризів, які вийшли на Switch цього тижня. Nintendo також повідомила, що наступного року на консолі з'явиться ремейк гри Risk of Rain, чарівна The Gecko Gods та чарівна гра про фото собак Pupperazzi.

Источник: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.