В оновленому медіа-редакторі Telegram з'явився інструмент розмиття та більше можливостей для роботи з текстом

Останнє оновлення месенджера Telegram містить оновлений медіа-редактор, оснащений безліччю нових інструментів для прикрашання або приховування частин вашого зображення або відеороликів

В оновленні у своєму блозі Telegram повідомляє, що представляє новий інструмент розмиття, який дозволяє блокувати певні області фото або відео, що дозволяє приховати конфіденційну інформацію або розмити обличчя перехожих, які з'являються на задньому плані.

Щоб зробити розмиту частину фотографій гармонійно вписаною, Telegram пропонує використовувати інструмент "піпетка", щоб підібрати колір пензля для розмиття до зображення. Крім того, Telegram додає можливість змінювати розмір, шрифт та фон тексту (на кшталт Instagram або Snapchat) при додаванні його до фотографій або відео.

Telegram

Оновлені інструменти малювання "динамічно змінюють ширину" в залежності від швидкості малювання та автоматично згладжують лінії. Telegram також додав спосіб швидкого додавання фігур, таких як прямокутники, кола, стрілки, зірки та бульбашки, натиснувши на іконку "плюс" в редакторі. А якщо одержувач одразу не повинен побачити вміст повідомлення, можна застосувати ефект спойлера, який додає "мерехтливий шар" до зображення або відео, який приховує його вміст, поки одержувач не натисне на нього.

Окрім інструментів для редагування зображень, в останньому оновленні Telegram з'явилися нові опції зберігання, які дозволяють автоматично видаляти кешовані дані в приватних чатах, групах та каналах через певний проміжок часу, при цьому виключаючи чати за вибором користувача. Хоча раніше Telegram дозволяв очищати кеш у всіх чатах, це повинно полегшити автоматичне звільнення місця, не впливаючи на важливі розмови. Також з'явилася нова зручна кругова діаграма, яка показує, скільки місця займають різні типи файлів, такі як відео, документи, музика та фотографії.

Telegram

Є також деякі інші нові налаштування, які дозволяють вибирати зображення профілю для контактів, які бачитимете лише користувач. Якщо користувач обмежить видимість свого профілю тільки для своїх контактів, Telegram тепер дасть можливість встановити загальнодоступне зображення профілю, яке можуть бачити всі. З іншого боку, тепер не можна встановити видимість свого профілю на "ніхто", якщо нема потреби приховати зображення від усіх контактів.

Інші незначні зміни включають нові анімовані та інтерактивні емодзі, нову анімацію прогресу на Android, а також можливість для адміністраторів груп приховувати свої списки учасників. Цей пакет оновлень доповнює перелік інших функцій, які були додані в Telegram протягом останніх кількох місяців, включаючи можливість реєстрації без номера телефону та транскрипцію відео для преміум-користувачів.

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.