Компанія Samsung готує унікальний гібридний дисплей Flex Hybrid, який поєднує в собі функції складання та розсування

Гібридний OLED-дисплей Flex Hybrid для мобільних телефонів, який дебютує на виставці CES 2023, може складатися з одного боку та висуватися з іншого, змінюючи розмір та співвідношення сторін

Складений телефон має ширину 4,2 дюйма, розкладається до 10,5-дюймового дисплея зі співвідношенням сторін 4:3, а також може бути додатково збільшений до максимального розміру 12,4 дюйма зі співвідношенням сторін 16:10 шляхом його висунення. Це зробить його придатним для розваг або створення контенту, особливо враховуючи потенційно відмінну якість зображення, яку пропонує технологія OLED. Схоже, що дводюймовий висувний екран буде прихований на правій стороні пристрою (про що можна зробити висновок за більшою товщиною саме з цього боку). Поєднання двох технологій має зробити новий телефон з дисплеєм до 12,4 дюймів зручним для носіння в кишені.

На CES 2023 також дебютують два інших дисплея Samsung: Flex Slidable Solo, який можна розширити з 14-дюймової OLED-панелі до 17,3-дюймового дисплея, розсунувши його, та OLED Flex Slidable Duet, який можна розсунути у дві сторони до тих же розмірів, що і перший дисплей. Обидві панелі вже були представлені на заході Intel Innovation 2022 у вересні, але ще не були показані громадськості.

Samsung Flex Hybrid

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.