YogaBook 9i — новий ноутбук від Lenovo з двома екранами

Декілька компаній вже намагалися просунути ноутбуки з двома дисплеями (концепція Duet від Dell у 2020 році, лінійка ноутбуків ZenBook Duo від Asus), Lenovo робить крок далі та представляє YogaBook 9i на CES 2023, який, здається, є найбільш практичним з усіх спроб на сьогодні

Зовні YogaBook 9i мало чим відрізняється від звичайного ноутбука. Особливістю є те, що він складається з двох 13,3-дюймових 2,8K OLED-дисплеїв, що означає (на відміну від пристроїв конкурентів), що тут немає місця для фізичної клавіатури (принаймні, не прямо на корпусі пристрою). Однак Lenovo надає ряд аксесуарів, включно із підставкою, знімною клавіатурою Bluetooth та стилус. Також передбачена можливість перемикання одного з екранів на віртуальну клавіатуру та тачпад. При використанні підставки можна розмістити дисплеї ноутбука як поруч, так і один над одним, забезпечуючи достатній вертикальний простір для екрану. Lenovo також пропонує ряд програмних хитрощів, що дозволяють використовувати переваги декількох режимів відображення (зображення можна вільно розділяти між двома екранами, максимально збільшуючи багатозадачність). За допомогою стилуса YogaBook можна робити знімки екрану, а потім автоматично вставляти їх у новий файл OneNote одним натисканням кнопки, що дозволяє легко занотовувати нотатки та ідеї (наприклад, під час зустрічей).

Що стосується технічних характеристик, то YogaBook 9i оснащений процесорами Intel Core i7 13-го покоління, до 16 ГБ оперативної пам'яті DDR5, 512 ГБ накопичувачем і трьома портами USB-C з інтерфейсом Thunderbolt 4. І хоча це досить витончена система товщиною всього 0,63 дюйма, Lenovo вдалося вмістити всередині велику батарею на 80 Вт-год (що важливо, оскільки два дисплеї, зрозуміло, є енергоємними). Компанія стверджує, що ноутбук працюватиме приблизно сім годин в режимі двох екранів та 14 годин при використанні лише одного дисплея.

Очікується, що YogaBook 9i з'явиться на полицях магазинів у квітні за ціною близько 2000 доларів.

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.