Додаток Zoom отримає низку покращень — аватарки, шаблони, реакції та інше

Подібно до memoji від Apple або аватарів, які Марк Цукерберг хоче використовувати в Метапросторі, ці віртуальні персонажі, що налаштовуються, передають вираз обличчя та рухи в реальному часі

Суть полягає в тому, щоб привнести гумор у менш формальні зустрічі та дозволити користувачам "бути побаченими" без необхідності виглядати справжніми перед камерою.

Людські аватарки слідують за аватарками тварин, які Zoom випустив на початку минулого року. Компанія пропонує використовувати аватарки, коли нема бажання використовувати статичну фотографію профілю або просто хочеться спробувати щось нове. Нова функція поки що доступна для бета-тестерів. Zoom заявив, що під час тестування буде впроваджувати нові риси обличчя, зачіски та ширші можливості кастомізації.

Zoom також анонсував ще одну нову функцію — шаблони для різних типів зустрічей. Тепер можна створити власний шаблон або обрати один з трьох готових. До них відносяться великі наради (автоматичні субтитри та автоматичний запис контенту), семінари (більш жорсткі налаштування контролю учасників з вимкненим спільним використанням екрану) та К-12 (опитування і вікторини включені з обмеженням відволікаючих чинників).

Незабаром компанія також додасть внутрішні повідомлення та відповіді для чатів під час зустрічей. Подібно до Slack, Facebook Messenger та iMessage, теми полегшують навігацію, на яке повідомлення хтось відповідає. Аналогічно, реакції за допомогою емодзі допомагають зробити чат зрозумілішим і пов'язати відповідь з початковим повідомленням. Очікується, що обидві функціії з'являться в додатку пізніше цього місяця.

І останнє, але не менш важливе: Zoom додає в додаток питання-відповіді. Ідея полягає в тому, щоб організатори зустрічей залишалися організованими та обмежували питання однією областю додатку. Спливаюче вікно запитань та відповідей дозволяє організаторам переглядати, відповідати або відхиляти запитання. Однак для використання цієї функції організаторам знадобиться преміум-план.

Zoom

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.