Невдовзі Apple представить гарнітуру доповненої та віртуальної реальності

Apple планує анонсувати пристрій навесні, напередодні червневої конференції WWDC

На користь того, що користувачі нарешті зможуть побачити гарнітуру, говорить і той факт, що компанія Apple вирішила "поділитися" пристроєм з кількома великими розробниками програмного забезпечення та надала їм своє нове програмне забезпечення xrOS.

За словами Марка Гурмана з Bloomberg, анонс гарнітури Reality Pro відбудеться навесні, хоча вона повинна з'явитися на ринках вже цієї осені. Оскільки Apple зараз зосереджує більшу частину своєї уваги на доопрацюванні цієї гарнітури, вона вплине на решту лінійки продуктів компанії на цей рік. З точки зору програмного забезпечення, остання версія операційної системи iOS, ймовірно, не матиме значних змін (зрештою, інженери-програмісти в першу чергу зосереджені на розробці xrOS). Те ж саме, за словами Гурмана, стосується і macOS 14.

Але нинішня ситуація також матиме значний вплив на апаратні плани компанії. Apple не планує жодних серйозних оновлень для своїх iPad, Apple Watch або аудіо. Нові моделі iPad Pro з OLED-дисплеями з'являться не раніше 2024 року, вважає Гурман. Майбутній кремнієвий Apple MacPro також повинен стати розчаруванням, вважає він. Очікується, що комп'ютер матиме такий самий дизайн, як і його попередник 2019 року, а через архітектуру чіпсетів Apple серії M, не можна буде самостійно оновити оперативну пам'ять комп'ютера.

Тож чи є щось, на що шанувальники Apple можуть розраховувати з нетерпінням? Безумовно, так. Наприклад, новий 15-дюймовий MacBook Air та iPhone 15. Гурман повідомляє, що вся лінійка iPhone 15 буде оснащена новою функцією Apple Dynamic Island та зарядкою USB-C.

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.