- Xbox 360 Marketplace
- Игры
- Microsoft
- Консоли
- Microsoft Xbox 360
- LG
- ноутбуки
- LG Gram
- LG Gram 17
- Искусственный интеллект
- MusicLM
- Google Chrome
- Безопасность
- Xbox Series S
- Nintendo Switch
- Rare
- GoldenEye 007
- Xbox One
- Xbox Series X
- Windows 11
- Windows 10
- Дополненная реальность
- Apple
- Виртуальная реальность
- Bungie
- Destiny 2
- Stadia
- GeForce Now
- Boston Dynamics
- Atlas
- Роботы
- Stable Diffusion
- Getty Images
- Искусстенный интеллект
- Очки дополненной реальности
- HoloLens
- Nvidia Broadcast 1.4
- Deepfake
- NVIDIA
- Смартфоны
- Galaxy Unpacked
- Samsung
- Samsung Galaxy S23
- CES 2023
- Гарнитуры
- RayNeo X2
- AR-очки
- TCL
- Zoom
Deepfake від Nvidia створює враження, що ви постійно дивитеся в камеру
Програмне забезпечення для потокової передачі даних Nvidia тепер може створити враження, що користувач дивитеся на камеру, хоча насправді це не так
Функція Eye Contact, додана в Nvidia Broadcast 1.4, використовує штучний інтелект, щоб замінити справжні очі "імітацією" очей, які весь час дивляться прямо в камеру.
Nvidia заявляє, що функція в першу чергу призначена для стримерів та інших "творців контенту, які хочуть записати себе, читаючи свої нотатки або сценарій", не дивлячись прямо в камеру. Враховуючи те, що ця функція представлена як така, що використовується для публічних виступів, а не для приватних відеосесій, на перший погляд, вона дозволяє уникнути суперечностей, які притаманні цьому типу технологій. Це пов'язано з тим, що легко створити враження, що ви спостерігаєте/слухаєте співрозмовника, хоча це може бути зовсім не так.
Eye Contact, звичайно, намагатиметься зробити "змодельовані" очі якомога ближчими до справжніх очей (колір, форма тощо). Наразі, однак, ця функція не працює на 100%, оскільки місцями вона виглядає не зовсім реалістично, в основному через те, що імітовані очі рухаються занадто швидко або неприродно.
Проте, Nvidia позначає цю функцію як бета-версію та просить учасників спільноти про зворотній зв'язок для її подальшого вдосконалення. Цікаво, що Apple також почала тестувати дуже схожу функцію (корекцію уваги) з FaceTime у 2018 році. І що дивно, Microsoft також має подібну функцію в Windows 11 для пристроїв з нейронним процесором.
Джерело: The Verge
Коментувати