Deepfake від Nvidia створює враження, що ви постійно дивитеся в камеру

Програмне забезпечення для потокової передачі даних Nvidia тепер може створити враження, що користувач дивитеся на камеру, хоча насправді це не так

Функція Eye Contact, додана в Nvidia Broadcast 1.4, використовує штучний інтелект, щоб замінити справжні очі "імітацією" очей, які весь час дивляться прямо в камеру.

Nvidia заявляє, що функція в першу чергу призначена для стримерів та інших "творців контенту, які хочуть записати себе, читаючи свої нотатки або сценарій", не дивлячись прямо в камеру. Враховуючи те, що ця функція представлена як така, що використовується для публічних виступів, а не для приватних відеосесій, на перший погляд, вона дозволяє уникнути суперечностей, які притаманні цьому типу технологій. Це пов'язано з тим, що легко створити враження, що ви спостерігаєте/слухаєте співрозмовника, хоча це може бути зовсім не так.

Eye Contact, звичайно, намагатиметься зробити "змодельовані" очі якомога ближчими до справжніх очей (колір, форма тощо). Наразі, однак, ця функція не працює на 100%, оскільки місцями вона виглядає не зовсім реалістично, в основному через те, що імітовані очі рухаються занадто швидко або неприродно. 

Проте, Nvidia позначає цю функцію як бета-версію та просить учасників спільноти про зворотній зв'язок для її подальшого вдосконалення. Цікаво, що Apple також почала тестувати дуже схожу функцію (корекцію уваги) з FaceTime у 2018 році. І що дивно, Microsoft також має подібну функцію в Windows 11 для пристроїв з нейронним процесором.

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.