Чого варто очiкувати вiд нової гарнітури змішаної реальності від Apple

Apple представить свою довгоочікувану гарнітуру змішаної реальності в найближчі місяці. Однак, завдяки низці витоків, вже вiдомо досить багато деталей (які поки що є лише ймовірними). Марк Гурман з Bloomberg розкрив більше інформації про цей майбутній пристрій.

Як стверджується, це буде автономний пристрій з інтерфейсом, схожим на інтерфейс iPhone та iPad, і можливістю закріплення віджетів на домашньому екрані. Крім того, його можна буде використовувати як зовнішній дисплей для підключеного Mac. Крім голосових команд Siri, буде доступна можливість використовувати клавіатуру Mac, iPhone або iPad під управлінням xrOS, йдеться в повідомленні.

Також Apple працює над тим, щоб користувачі могли набирати текст, тримаючи руки в повітрі, як у багатьох фантастичних фільмах (але ця опція, швидше за все, буде недоступна під час дебюту майбутньої гарнітури).

Повинні бути функції відстеження стану здоров'я та можливість встановлення сторонніх додатків. Основна увага приділяється можливості відтворення відео у віртуальній реальності, при цьому компанія також додасть підтримку контенту для Apple TV+. Вважається, що Apple веде переговори з Disney, Dolby та іншими медіа-партнерами щодо VR-контенту. Ігри також можуть бути важливою сферою.

Очікується, що відстеження рухів рук та очей стане ключовою функцією гарнітури. Пристрій матиме для цього спеціальні датчики. Згідно зі звітом, користувачі зможуть вибрати елемент (наприклад, іконку програми або кнопку), подивившись на нього, а потім натиснувши великим та вказівним пальцями, щоб виконати цю дію (таким чином, не потрібно буде використовувати ручні контролери).

Також очікується, що гарнітура підтримуватиме як віртуальну, так і доповнену реальність, з можливістю перемикання між ними за допомогою цифрової коронки. Те, що Apple не забуває про користувачів, які носять окуляри з діоптріями, що виписуються за рецептом, також є чудовою новиною.

Також просочилася інформація про те, як гарнітура буде обробляти дзвінки FaceTime. Під час групових дзвінків інші учасники дзвінка, швидше за все, зображатимуться у вигляді іконок або емодзі. Під час дзвінків тет-а-тет (коли обидва користуються Reality Pro) FaceTime має показувати реалістичні версії їхніх облич

Гарнітура працюватиме на чіпсеті M2. І в той час, як конкуренти зазвичай обирають пластик для виготовлення гарнітур, Apple, швидше за все, використовуватиме алюміній, скло та накладки, подібні до тих, що використовуються в AirPods Max, при створенні Reality Pro. Батарейки передбачається використовувати зовнішні (в кишені), підключені до гарнітури за допомогою кабелю. Час автономної роботи має становити близько двох годин.

Очікується, що Apple представить пристрій вже цієї весни, напередодні Всесвітньої конференції розробників у червні цього року. Запуск запланований на осінь. Незручною частиною буде ціна, яка становитиме близько $3,000.

Джерело: Engadget

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.