GoldenEye 007 вийде на Nintendo Switch та Xbox 27 січня

Після багатьох років проблем з правами, ремастер GoldenEye 007 нарешті з'являється на Xbox та Switch

Rare випускає GoldenEye 007 HD на Xbox як ремастер легендарної гри для Nintendo 64, яка вперше вийшла у 1997 році. Гра вийде 27 січня для Xbox та Nintendo Switch, причому ремастерингова версія для Xbox матиме роздільну здатність 4K, більш плавну частоту кадрів та навіть локальний мультиплеєр з розділеним екраном.

Багатокористувацькі режими будуть ексклюзивними для версії гри для Nintendo Switch, оскільки Nintendo використовує оригінальну гру. Microsoft зробила "точне відтворення" GoldenEye 007 для Xbox, але воно включатиме локальний багатокористувацький режим для гри з друзями на розділеному екрані. Доступ до Xbox-версії GoldenEye 007 отримають консолі Xbox One і Xbox Series S / X. Nintendo випускає GoldenEye 007 як частину свого сервісу Nintendo Switch Online. Ігри для N64 були додані до сервісу ще у 2021 році, але для доступу до них потрібно розщедритися на рівень Nintendo Switch Online + Expansion Pack.

Класичний режим кампанії також буде доступний на Xbox, разом із чит-режимами, підтримкою двох аналогових стіків та рідним співвідношенням сторін 16:9 до 4K. Якщо у користувача вже є цифрова копія Rare Replay для Xbox, то GoldenEye 007 входить до неї безкоштовно. Гра також буде частиною Xbox Game Pass.

Проблеми з ліцензуванням та правами ускладнили угоду про випуск HD-ремастера на Xbox 360 у 2008 році, тому GoldenEye 007 довго не виходив. Ремастер для Xbox HD з'явився у 2021 році, з підтримкою оригінальної однокористувацької кампанії та локального багатокористувацького режиму з розділеним екраном.

Джерело: The Verge

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.