Google розширює функцію блокування інкогніто в Chrome на мобільних пристроях та перевірку безпеки

Google розширює доступ до функції, яка дозволяє блокувати сеанси Chrome Incognito за допомогою біометричної автентифікації

Google розширює доступ до функції, яка дозволяє блокувати сеанси Chrome Incognito за допомогою біометричної автентифікації, завдяки чому хтось, хто користується вашим телефоном, не зможе відкрити ваш браузер і побачити те, що ви переглядали в приватному режимі, як повідомляється в блозі компанії в четвер. Ця функція вже деякий час доступна в iOS-версії Chrome, але тепер вона стає більш доступною і на Android.

Функція "Блокувати вкладки інкогніто при закритті Chrome" робить те, що випливає з її назви - користувачi можуть відкривати вкладки інкогніто в звичайному режимі, але якщо потрiбно переключилися на іншу програму, доведеться розблокувати Chrome, коли користувач повернетеся, щоб отримати доступ до прихованих вкладок.

Це можна зробити за допомогою коду розблокування телефону або біометричних даних, таких як відбиток пальця чи обличчя. Однак хтось зможе бачити звичайні вкладки без розблокування. Щоб увімкнути цю функцію, необхiдно торкнутись меню з трьома крапками у верхньому правому куті, а потім перейти до "Налаштування" > "Конфіденційність і безпека". Там можна увімкнути опцію "Блокувати вкладки інкогніто, коли ви виходите з Chrome".

Google також повідомляє, що розширює функцію "Перевірка безпеки", яка може сканувати збережені паролі та повідомляти, якщо якийсь із них був скомпрометований, а також відсіювати шкідливі розширення. Google заявляє, що робить перевірку безпеки більш проактивною, впроваджуючи "більш персоналізовані рекомендації та нагадування", щоб повідомляти про те, які дозволи мають сайти.

Google Chrome

Джерело: The Verge

 

Коментувати

Графічна CAPTCHA
Введіть символи з малюнку.