Нова консоль Sony PlayStation 5 некоректно відображає SDR-контент

Користувачі Sony PlayStation 5 з'ясували, що нова консоль за замовчуванням виводить зображення в широкому динамічному діапазоні (HDR), включно зі звичайним контентом (SDR)

Консоль самостійно деактивує SDR і вмикає HDR навіть в тому випадку, якщо користувач запускає старі ігри, які не підтримують широкий динамічний діапазон. Якщо запустити SDR-гру на PlayStation 4 Pro і порівняти її в SDR-режимі на PS5, то можна помітити суттєві відмінності.

Співробітник Digital Foundry прокоментував таку поведінку PS5 в сервісі мікроблогів Twitter. Він заявив, що некоректна робота консолі може бути спричинена проблемами зі зворотною сумісністю, і може привести до неправильного виведення чорного кольору або іншим відхиленням в зображенні кольорової гамми.

Його колега Джон Лінеман погодився з цим твердженням і додав, що всі ігри, які запускаються в SDR на PS5 мають проблеми із "чорними збоями", які на інших платформах відсутні. Він припустив, що ймовірно є проблема з повним/обмеженим відображенням RGB, оскільки консоль зазвичай посилює темні відтінки, а не виводить їх на мінімальному рівні.

Добавить комментарий

CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.