Компанія Urbanista представила перші бездротові навушники на сонячних батареях

У навушниках використовуються сонячні панелі Powerfoyle компанії Exeger, які продовжують термін служби акумулятора завдяки використання енергії сонячних променів

Шведська компанія Urbanista слідом за своїми торішніми дротовими навушниками на сонячних батареях випустила бездротову модель Phoenix. У навушниках використовуються сонячні панелі Powerfoyle компанії Exeger, які продовжують термін служби акумулятора завдяки використання енергії сонячних променів. На відміну від дротових навушників Los Angeles, у яких сонячні панелі вбудовані в головний міст, сонячні панелі не є частиною самих навушників Phoenix. Замість цього вони вбудовані в зарядний корпус Phoenix.

Перенесення технології сонячної зарядки в зарядний кейс був необхідний через невеликий розмір самих навушників. Однак це має свої недоліки — панелі на зарядному корпусі повинні бути звернені до сонця (що не потрібно в моделі Los Angeles, тому що наголов'я автоматично звернено вгору і тому ідеально розташоване для уловлювання сонячних променів). Тим часом більшість користувачів носять зарядний чохол в кишені, в рюкзаку або в сумочці.

Urbanista стверджує, що навушників Phoenix вистачає на 8 годин відтворення. Однак у поєднанні з зарядним чохлом загальний час відтворення може скласти близько 32 годин, і цей час повинен збільшуватися приблизно на годину за кожну годину, проведений під прямими сонячними променями. Як і в попередніх навушниках Los Angeles, стан заряду Phoenix можна відстежувати за допомогою програми Urbanista, яка також пропонує можливість регулювання еквалайзера навушників або налаштування сенсорних елементів управління.

Крім сонячної зарядки, бездротові навушники Phoenix володіють захистом IPX4, підтримкою Bluetooth 5.2 та портом для зарядки USB-C. Звичайно, є підтримка активного шумозаглушення, режим прозорості (який опосередковує проникнення навколишніх звуків) та можливість підключення до двох пристроїв одночасно.

Навушники Phoenix повинні з'явитися на ринку в четвертому кварталі цього року, їх вартість складе 149 доларів.

Джерело: The Verge

 

Добавить комментарий

CAPTCHA на основе изображений
Введите символы, которые показаны на картинке.